About us

CASELINER, výrobce vybavení pro motorsport. Odborně nazývané PIT EQUIPMENT.

Motorsport je naší vášní a čistou fascinací. Pojďte s námi najít , jakou zkušenost  s produkty firmy CASELINER zažijete na sportovních okruzích každým dnem. Náš příběh vychází přímo ze závodních tratí již od roku 2000. Náš princip je jednoduchý, dostat to nejlepší ze všeho co děláme a vyrábíme. Již od samého počátku, jsme se rozhodli přenést naši vášeň do úspěchů týmů a do výroby sofistikovaných výrobků. Náš princip se zrodil na závodním okruhu a naleznete jej v každém z našich produktů.

INOVACE
Budoucnost je přímo před námi a ve společnosti CASELINER je také uvnitř nás. Rozpoznáme co přijde, pracujeme s větší silou a efektivitou s více nápady pro Vás.

DESIGN
Harmonie našeho design konceptu dosahuje dokonalosti, když se unikátní design potkává s funkcí produktu.

ÚČELNOST
Ve společnosti CASELINER si uvědomujeme, že forma následuje funkci. Pracujeme s vámi během vaší každodenní rutiny v garáži, během důležitých testů, ale co je nejdůležitější i během závodu, kdy se počítá každý zlomek sekundy.

VÝKONNOST
Vyrábíme produkty pro motorsport za rozumné náklady, při dosažení více než požadovaných standardů s přihlédnutím rychlého dodání.

KAŽDODENNÍ POUŽITÍ
Veškeré naše výrobky jsou navržené a vyrobené pro každodenní použití. Za jakéhokoliv počasí a podmínek. Naše produkty jsou vyrobené tak, aby vydržely, den za dnem, za každého počasí a v každé situaci.

EXKLUZIVITA
Způsob jakým naše výrobky fungují do nejmenšího detailu, vycházejí z našeho vyjádření nezávislosti a přístupu k motorsportu. Uskutečnění zdánlivě jednoduchého snu.

SPOLEČENSKÝ DŮRAZ
Naše firma je přátelská a je pro nás velmi důležité, být širší součástí ve společnosti.

NEWSLETTER

Chcete-li být více informováni, zaregistrujte svůj e-mail

Odhlásit